GOLF PARK SLAPY SVATÝ JAN

Druhý turnaj IT&TELCO GOLF TOUR 2019 jsme si zahráli za krásného letního počasí. Na hřiště odešlo celkem 32 hráčů a většina měla šťastný golfový den a zahrála výborné výsledky. Kromě prosecca, výborných rumů od společnosti RUMAKO a občerstvení na všechny čekala vynikající zmrzlina, kterou do ruliček přímo na místě připravovali kluci od ROLLS BROS. Nálada byla skvělá.

Za celý tým PEM děkujeme všem partnerům i hráčům a přejeme pěkné léto!

Výsledková listina – kategorie A

  • 1. místo: Petr BUKOVSKÝ (HCP po 10,3)
  • 2. místo: Lukáš TRNKA (HCP po 5,3)
  • 3. místo: Martin MÍŠENSKÝ (HCP po 19,8)

kategorie_a_vys­ledky.pdf

Výsledková listina – kategorie B

  • 1. místo: Jiří LISÝ (HCP po 37)
  • 2. místo: Václav KUCHYNKA (HCP po 35)
  • 3. místo: Marek CHÝLA (HCP po 25,4)

kategorie_b_vys­ledky.pdf

Vložené soutěže

  • nearest to the pin: Lukáš TRNKA
  • longest drive: Lukáš TRNKA
Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek

Termín: 13. června 2019

  • Start: postupný start z jamky č.1 a jamky č.10 od 10:00 hodin
  • Systém hry: STABLEFORD
  • Kategorie – společné: Kategorie A a Kategorie B
  • Vyrovnání HCP: ano
  • Odpaliště ženy: červená
  • Odpaliště muži: žlutá
  • Vložené soutěže – společné: nearest to the pin, longest drive
  • Občerstvení: účastníci jsou zváni na snídani, svačinu a odpolední bufet včetně nápojů

Časový harmonogram

  • 08:00 – 10:00 registrace a snídaně
  • 10:00 – 11:00 postupný start z jamky č.1 a jamky č.10
  • 14:30 – 16:00 odpolední bufet
  • 16:00 – 16:30 vyhlášení výsledků turnaje a předání cen

Startovní listina – z jamky č.1

  • 10:00 – Jindřich Chaloupka, Petr Šimpach, Jan Franěk, Petr Bukovský
  • 10:10 – Horymír Šíma, David Klas, Tomáš Opl, Jiří Lešek
  • 10:20 – Martin Míšenský, Jana Šemberová, Martin Pleskot, Lucie Komorousová
  • 10:30 – Ondřej Šťáhlavský, Marek Vondra, Jan Zdražil

Startovní listina – z jamky č.10

  • 10:00 – Zdeněk Kohout, Karel Ungr, Michael Baroch, Roman Procháska
  • 10:10 – Jiří Lisý, Jakub Tesař, Petr Netolický + jeden
  • 10:20 – Jaroslav Střeštík, Dan Schonauer, Jan Taišl, Václav Kuchynka
  • 10:30 – Lukáš Trnka, Peter Brťka, Marek Chýla

Organizace: PEM Communication s.r.o.

2019_it&tgt_p­ropozice.pdf

PEM Communication s.r.o.
Lužná 716/2, 160 00 Praha 6 – Vokovice
+420 777 871 591, spindlerova@pemcom.cz
www.pemcom.cz