BEROUN GOLF CLUB

Pro druhý turnaj IT&TELCO GOLF TOUR jsme vybrali asi jedinný deštivý den, který letos v červnu byl a bude. Náladu hráčům to ale nezkazilo a všichni byli úžasní. Velké poděkování za účast patří všem hráčům a velký dík za spolupráci všem partnerům turnaje.

Za celý tým PEM Communication děkujeme!

Výsledková listina – kategorie A

  • 1. místo: Ondřej Kožina (HCP po 17,2)
  • 2. místo: Václav Bláha (HCP po 13,0)
  • 3. místo: Horymír Šíma (HCP po 19,3)

beroun_katego­rie_a0-19,9.pdf

Výsledková listina – kategorie B

  • 1. místo: Lucie Komorousová (HCP po 22,7)
  • 2. místo: Zdeněk Kohout (HCP po 31,5)
  • 3. místo: Martin Hanzlík (HCP po31,3)

beroun_katego­rie_b20-54.pdf

Vložené soutěže

  • nearest to the pin: Daniel Novák
  • longest drive: Ondřej Kožina
Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek Titulek

Termín: 13. června 2018

  • Start: postupný od 09:00 hodin
  • Systém hry: STABLEFORD
  • Kategorie – společné: Kategorie A a Kategorie B
  • Vyrovnání HCP: ano
  • Odpaliště ženy: červená
  • Odpaliště muži: žlutá
  • Vložené soutěže – společné: nearest to the pin, longest drive
  • Občerstvení: účastníci jsou zváni na snídani, svačinu a odpolední bufet včetně nápojů

Časový harmonogram

  • 08:00 – 09:00 registrace a snídaně
  • 09:00 – 11:10 postupný start
  • 11:00 – 14:00 luxusní zmrzlina
  • 13:30 – 16:00 odpolední bufet a doprovodný program
  • 16:00 – 17:00 vyhlášení výsledků turnaje a předání cen

Startovní listina

  • 09:00 – Zdeněk Kohout, Karel Ungr, Radek Potužník, Michal Baroch
  • 09:10 – Jiří Hudler, Roman Procházka, Michael Frolík, Pavel Maršoun
  • 09:20 – Ondřej Slezák, Miroslav Valenta, Dominik Hrušovský, Jiří Ondroušek
  • 09:30 – Lukáš Trnka, Peter Brťka, Václav Bláha, Petr Možíš
  • 09:40 – Jaroslav Střeštík, Petr Bukovský, Evžen Kramer, Tomáš Opl
  • 09:50 – Pavel Hofrichter, Martin Lamač, Lenka Čílová, Martin Medvěd
  • 10:00 – Ye Feiwei, Jakub Votava, Libor Pezinek, Jan Prošek
  • 10:10 – Jan Pešek, Kamil Chudada, Martin Hanzlík, Ondřej Kožina
  • 10:20 – Daniel Novák, Petr Báša, Filip Šuman, Petr Komárek
  • 10:30 – Marek Vondra, Martin Roztočil, Vít Rosberg, Horymír Šíma
  • 10:40 – Petr Suchý, Michal Vozobule, Emil Kristek, Lucie Komorousová
  • 10:50 – Martin Semrád, Jakub Horák, Martin Smítal, Jan Vobr
  • 11:00 – Adam Golecký, Eva Špindlerová

Více informací na spindlerova@pemcom.cz

Organizace: PEM Communication s.r.o.

Prezentační brožura (PDF ke stažení

PEM Communication s.r.o.
Lužná 716/2, 160 00 Praha 6 – Vokovice
+420 777 871 591, spindlerova@pemcom.cz
www.pemcom.cz